9 maja 2015

Ania + Bartek

fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-29 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-24 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-3fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-37 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-4 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-36 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-5fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-39 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-6 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-30 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-7 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-8 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-31 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-25 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-9 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-10 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-23 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-26 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-11 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-12 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-16 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-15 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-17 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-18 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-19 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-21 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-27 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-22 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-28fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-40 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-34 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-33 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-13 fotografia ślubna kraków - Ania i Bartek-1-14

Twoja przestrzeń (3)

3 komentarze

  1. Marcina poznaliśmy na długo przed naszym weselem, nie wiedząc jeszcze, że pasjonuje i trudni się fotografią. Kiedy przejrzeliśmy jego stronę od razu wiedzieliśmy, że z wyborem ślubnego fotografa nie będziemy mieć problemu.To był strzał w dziesiątkę, bo obejrzane zdjęcia z naszego ślubu i wesela dostarczyły nam wiele wzruszeń, radości i uśmiechu.
    Marcin w pracy jest bardzo profesjonalny a przy tym ciągle uśmiechnięty, przez co wprowadza ciepłą atmosferę. Fotografowanie wesela to dla niego nie tylko wykonanie kolejnego zlecenia ale nade wszystko duża przyjemność połączona z pasją. Robi zdjęcia, „bawi się” razem z goścmi i nami, po prostu „czuje” wesele. Wykonane przez niego zdjęcia są bliskie estetyce reportażu, przez co są bardzo naturalne i eleganckie. Podczas pracy jest niemal niewidoczny, a przy tym udało mu się uchwycić wszytkie ważne dla nas chwile.

    Marcinie, dziękujemy za cudowne zdjęcia, ciepłą współpracę i serdecznie Cię pozdrawiamy. Polecamy wszystkim i wiemy już, że jego praca została doceniona przez naszych znajomych, którzy pokochali zdjęcia Marcina – tak jak my.

  2. ZDJĘCIA PIĘKNE GRATULUJĘ…

  3. dziękuję i pozdrawiam:)

Leave a reply