Strona w przygotowaniu

Kontakt

…….„Na pewno warto jest zwrócić uwagę na kolorystykę tych zdjęć. Z jednej strony jest bardzo subtelna i delikatna, ale z drugiej strony wyrazista i nasycona. Równowaga między skrajnościami została osiągnięta, a zdaje się, że jest to niemożliwe. Kiedy jednak mamy do czynienia z mistrzowską ręką fotografa, to wszystko jest możliwe”.
ZankYou.

aa ..
Jako treetime tworzę fotografię… dla Was, która musi sprostać wysokiemu kryterium oceny jaką jest moje wymagające oko i serce. Nie ma zdjęcia, które byłoby przypadkowe. Każde z tych, które otrzymujecie jest oknem do ukazania szerszego kontekstu albo pozwala zobaczyć piękno danej chwili, miejsca czy osoby. Prócz reportażu, spaceru plenerowego w dniu Ślubu czy sesji innego dnia realizuję również zdjęcia pamiątkowe z Gośćmi. Moja otwartość sprawia, że i ludzie się otwierają – zdjęcia dzięki temu są pełne emocji i uśmiechu. Fotografuję dyskretnie, nie zmieniając naturalnego biegu rzeczy, nie instruuję i nie poprawiam. Kocham rzeczywisty przebieg wydarzeń.

Mieszkam w małej wiosce pod Krakowem. Kocham hiper wczesne poranki, gdy pięknym światłem wschodzącego słońca wypełnia się nasz dom. Jestem fascynatem kawy palonej w stylu włoskim, dobrych smaków i zapachów.

Jeśli chcecie zobaczyć Wasz świat moimi oczami, to zapraszam to kontaktu – odpowiadam tego samego dnia.
Jeśli wolicie porozmawiać telefonicznie: 606453100 Marcin Techmański

Wybór fotografa, to ważna rzecz. Pytajcie zawsze o czas otrzymania zdjęć. Ja wiem, że jest to ważne więc w ciągu jednego tygodnia pojawia się post zapowiadający a w kolejnym tygodniu cała historia.
Zawsze zobaczcie kilka zrealizowanych ślubów z minimum 150 zdjęciami.
Serce powie Wam resztę.

.

.


12IMG_0521