Strona w przygotowaniu

Polecają


* * *
treetime.pl-0001

.
…….Niezapomniany dzień, niezapomniane chwile, dużo radości. Niuanse, gesty i spojrzenia dostrzeżone i uwiecznione na zawsze. Artystyczne spojrzenie oraz przywiązywanie wagi do szczegółów i elementów, których nigdy byśmy nie zauważyli.
Dziękujemy!

Ewa i Michał
(reportaż)
.

* * *

treetime.pl-0002

.
…….Poszukiwaliśmy fotografa z artystyczną duszą, który zrozumie nasze potrzeby i będzie mieć podobny gust. Zależało nam na znalezieniu kogoś, kto potrafi oddać nastrój chwili, pięknie uchwycić szczegół i pokazać nasze emocje. Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia ślubne znajomych wykonane przez Marcina, od razu wiedzieliśmy, że to będzie właśnie on. To, jak Marcin „nas zobaczył” bardzo nam się podoba. Nasi goście weselni również byli zachwyceni efektem jego pracy i tak komentowali zdjęcia: „Boże! Ile detali cudnych uchwycił”, „Te zdjęcia są piękne! super ten fotograf klimat robi”, „Taki super reportaż, a nie sztuczna sesja”… itp. Dla nas najważniejsze jest to, że Marcinowi tak dobrze udało się utrwalić ważną dla nas chwilę i bliskie nam osoby.  

p.s. Dodatkową radość sprawiła nam oryginalna i elegancka oprawa zdjęć – dostaliśmy idealnie wykończone pudełko, z którego w każdej chwili możemy wyciągnąć „nasze wspomnienia”.

Dorota i Marcin
(
reportaż)
.

* * *

treetime.pl-0001

…………..
…….
Zapewne to frazes powiedzieć, że zdjęcia maja tą moc nadania chwili waloru wieczności ale nad tą mocą trzeba umieć panować i tą umiejętność posiadł Marcin. Jeśli dodamy do tego, iż były piękne, wzruszające i niezapomniane i wspomnimy o osobowości naszego fotografa to wszystko układa się nam w cudowną całość. Popatrzcie na te zdjęcia a pojmiecie o czym piszę.

Kasia i Grzegorz
(reportaż i plener)

.

* * *

sara-2

……..
…….
Magiczne uwiecznienie bajki, w której byliśmy głównymi bohaterami.
W tym dniu stojąc na ślubnym kobiercu, w blasku słońca i spojrzeniach rodziny, przyjaciół oraz znajomych przeżywaliśmy najszczęśliwszy dzień życia. Wypowiadane słowa ślubujące miłość i oddanie podkreślały świadomość, że jest to Nasz dzień – Nasza Bajka – Nasz czas.
Mimo wszystko musimy powiedzieć prawdę: Nasz Dzień minął stanowczo za szybko, nie wiemy nawet kiedy to wszystko się wydarzyło. Wracamy do tego wspomnieniami,  których mamy w głowie tysiące a fotografie Marcina sprawią, że przeżywamy ten dzień na nowo. Zatapiamy się w nasyconych barwach i uwiecznionych na zawsze magicznych momentach. Fotografia ślubna u Marcina dla Nas nosi miano poezji fotografii ślubnej. Jest to wyższy poziom, klasa, artystyczne upamiętnienie Naszej bajki.
Dziękuję Ci Marcinie za cały dzień, który byłeś razem z Nami. Byłeś Naszym cieniem – wiedzieliśmy że jesteś, ale nie było Cię widać. Od samego początku współpracy czuliśmy się jakbyś był członkiem rodziny. Nie jesteśmy gwiazdami więc praca przed aparatem wydawała Nam się trudna, ale dzięki Tobie nie musieliśmy nic robić – byliśmy po prostu sobą a Ty wydobyłeś z Nas wszystko co piękne a nawet jeszcze więcej. Twój artyzm przelał się nie tylko na zdjęcia, o których nie trzeba pisać bo najpiękniejszym ich opisaniem jest wywołany na naszych ustach uśmiech, ale wspomniany artyzm jest w Tobie – Twojej osobowości. Sprawiłeś, że każdy który uczestniczył w tym dniu z Nami czuł się naprawdę wyjątkowo.
Dziękuję raz jeszcze za wszystko – za to, że będziemy mogli przeżywać ten dzień na nowo każdego razu oglądając Twoje arcydzieła.

Sara i Aleksander
(reportaż)

.

* * *

air

 
…….Ekscytacja podczas czekania… Radość przy witaniu się z bliskimi osobami. Eksplozja szczęścia przy patrzeniu w oczy ukochanej osoby i pewność przy wypowiadaniu „ślubuję Ci miłość, wierność…”. Tysiące ciepłych słów i gestów płynących od rodziny, przyjaciół i znajomych. Beztroska w czasie zabawy. Czujemy to wszystko do dziś, chociaż czas od dnia naszego ślubu wciąż płynie do przodu. Te uczucia wywołują w nas fotografie ślubne wykonane przez Marcina. Patrząc na nie czujemy się dokładnie tak, jak wtedy.

Dziękujemy za „niewidoczną obecność” Marcina, dzięki której my i nasi goście nie czuliśmy najmniejszego skrępowania. Marcin chętnie służy radą i ma oko do sytuacji, detali. Poza tym, że jest wspaniałym fotografem, jest po prostu wspaniałym człowiekiem. Z radością polecamy jego usługi innym! My już planujemy kolejne sesje!
Pozdrawiamy!!!

Asia i Radek
(reportaż)

mm

* * *

bim


…….
W czerwcu 2015 roku współpracowaliśmy z Marcinem podczas naszego ślubu i wesela. Projekt ten w naszej ocenie trudny, bo w plenerze a my jako klienci dosyć wymagający. Mimo to z pełnym zaufaniem oddaliśmy się w ręce naszego fotografa, bazując na jego doświadczeniu i wyczuciu estetyki. Efekt zachwycający nie tylko nas, ale wszystkich naszych gości.

Rekomendujemy Marcina ze względu na jego zaangażowanie, dużą cierpliwość a przede wszystkim wrażliwość i umiejętność „łapania najważniejszych chwil”.

Dziękujemy!

Basia & Michał
(reportaż)

mm

* * *

aij


…….
Marcin is a pleasure to work with! He takes beautiful, artistic, and captivating photos. We had a wonderful time during our photography session with him and he captured all the great moments during our wedding celebrations. Marcin also takes lovely candid photos that are able to truly capture the raw emotions.

Ania and Jeff Livorsi
(plener)

mm

* * *

gib


…….
Marcina poznaliśmy na długo przed naszym weselem, nie wiedząc jeszcze, że pasjonuje i trudni się fotografią. Kiedy przejrzeliśmy jego stronę od razu wiedzieliśmy, że z wyborem ślubnego fotografa nie będziemy mieć problemu.To był strzał w dziesiątkę, bo obejrzane zdjęcia z naszego ślubu i wesela dostarczyły nam wiele wzruszeń, radości i uśmiechu.
Marcin w pracy jest bardzo profesjonalny a przy tym ciągle uśmiechnięty, przez co wprowadza ciepłą atmosferę. Fotografowanie wesela to dla niego nie tylko wykonanie kolejnego zlecenia ale nade wszystko duża przyjemność połączona z pasją. Robi zdjęcia, „bawi się” razem z goścmi i nami, po prostu „czuje” wesele. Wykonane przez niego zdjęcia są bliskie estetyce reportażu, przez co są bardzo naturalne i eleganckie. Podczas pracy jest niemal niewidoczny, a przy tym udało mu się uchwycić wszytkie ważne dla nas chwile.

 Marcinie, dziękujemy za cudowne zdjęcia, ciepłą współpracę i serdecznie Cię pozdrawiamy. Polecamy wszystkim i wiemy już, że jego praca została doceniona przez naszych znajomych, którzy pokochali zdjęcia Marcina – tak jak my.

Ania i Bartek
(reportaż)

mm

* * *

zik


…….
Wydaje nam się, że mamy spore szczęście do ludzi, bo historie o organizacji wesela często są krwawe i brutalne. Nasze przebiegło bezboleśnie. Jedną z osób, którym należy za to podziękować jest Marcin. Jest dyskretny, ale bardzo uważny. Był tam, gdzie być powinien. Mimo, że widzieliśmy wcześniej, jak pracuje, efekt nas zaskoczył. Nie tylko kolorystyką zdjęć ale przede wszystkim wrażliwością na detal i instynktem. Sytuacja z butem, który zaklinował się między deskami trwała zaledwie kilka sekund, a jest znakomicie udokumentowana.
Fotografie często zaskakują kompozycją i opowiadają ciekawą historię. Jeżeli dodać do tego bezproblemową współpracę, to chyba mamy pełny obraz.

serdecznie Z i K
(reportaż)

mm

* * *

aik


……
Dzień naszego ślubu na zdjęciach Marcina jest taki, jakim go pamiętamy, czyli pełen emocji i wzruszeń. W trakcie fotografowania był niewidoczny, dzięki czemu my i nasi goście czuliśmy się w jego towarzystwie naturalnie. Bardzo uważnie obserwował to co się działo wokół niego, dzięki temu udało mu się utrwalić nie tylko te najważniejsze momenty, ale także i te chwile, które wydawałoby się, że są nieuchwytne.

Agata i Krzysztof
(reportaż)

mm

* * *

aijj


…….
Zdjęcia wykonywane przez Marcina były prezentem ślubnym dla mojej kuzynki, która przyleciała do Polski z USA. Czas naglił i mimo napiętego grafiku młodej pary, wszystko udało się zgrać w czasie – łącznie z odbiorem zdjęć niemal tuż przed odlotem. Ogromna w tym zasługa Marcina, który wykazując się elastycznością, dostosował się do terminu. Jako „zamawiający” jestem zadowolona ze współpracy. Szybki kontakt telefoniczny i mailowy, wszystko dopięte na „ostatni guzik” (łącznie z załatwieniem dodatkowego oświetlenia do restauracji, w której odbywało się wesele) – jednym słowem pełen profesjonalizm. Młoda para była zachwycona otrzymanymi zdjęciami, dzięki czemu mogę z całą pewnością stwierdzić, że był to prezent trafiony w dziesiątkę.

Agata i Ronald
(plener)

mm

 

mm