Strona w przygotowaniu

Mój świat

.

to Wasz świat widziany moimi oczami

.……..30 lat później… masz już czas, doświadczasz miłości i spełnienia. Koty grzeją się na słońcu a pies z wywieszonym jęzorem patrzy na ciebie po ludzku. Czujesz się dobrze. Wiesz, że twoje życie i jego energia jest drogocennym paliwem dla najbliższych. Nadchodzi wieczór. Wnuki już śpią, bo ich rodzice poszli do kina. Siadacie w jednym fotelu z butelką wina. Otwierasz pudełko ze swoimi zdjęciami, patrzysz i…
z radością podajesz ukochanej.

Fotografuję dyskretnie, nie zmieniając naturalnego biegu rzeczy, nie instruuję i nie poprawiam. Kocham rzeczywisty przebieg wydarzeń.
Prócz reportażu, spaceru plenerowego w dniu ślubu czy sesji innego dnia realizuję również zdjęcia pamiątkowe z gośćmi.
Albumy jak i pudełko na zdjęcia wykonuję we współpracy ze ściśle wyselekcjonowanymi dostawcami jak KrukBook, u których poziom użytych materiałów jak i dbałość o doskonałe wykończenie stanowi o ich wyjątkowości.
Pełny reportaż pojawia się do 3 tygodni od dnia ślubu.

.

Oni o mnie

     Artysta. Potrafi uchwycić moment i skupia się na emocjach. Fotografując jest niewidoczny ale potrafi również zaaranżować kadr pełen gości. Posiada nienaganny warsztat i wysokiej jakości sprzęt. Niezmiennie uważamy go za najlepszego fotografa.
Agata i Krzysztof

     Marcin is a pleasure to work with! He takes beautiful, artistic, and captivating photos. We had a wonderful time during our photography session with him and he captured all the great moments during our wedding celebrations. Marcin also takes lovely candid photos that are able to truly capture the raw emotions.
Ann and Jeff

     Ekscytacja podczas czekania… Radość przy witaniu się z bliskimi osobami. Eksplozja szczęścia przy patrzeniu w oczy ukochanej osoby i pewność przy wypowiadaniu „ślubuję Ci miłość, wierność…”. Tysiące ciepłych słów i gestów płynących od rodziny, przyjaciół i znajomych. Beztroska w czasie zabawy. Czujemy to wszystko do dziś, chociaż czas od dnia naszego ślubu wciąż płynie do przodu. Te uczucia wywołują w nas fotografie ślubne wykonane przez Marcina. Patrząc na nie czujemy się dokładnie tak, jak wtedy.
Dziękujemy za „niewidoczną obecność” Marcina, dzięki której my i nasi goście nie czuliśmy najmniejszego skrępowania. Marcin chętnie służy radą i ma oko do sytuacji, detali. Poza tym, że jest wspaniałym fotografem, jest po prostu wspaniałym człowiekiem. Z radością polecamy jego usługi innym! My już planujemy kolejne sesje!
Asia i Radek

     Poszukiwaliśmy fotografa z artystyczną duszą, który zrozumie nasze potrzeby i będzie mieć podobny gust. Zależało nam na znalezieniu kogoś, kto potrafi oddać nastrój chwili, pięknie uchwycić szczegół i pokazać nasze emocje. Kiedy zobaczyliśmy zdjęcia ślubne znajomych wykonane przez Marcina, od razu wiedzieliśmy, że to będzie właśnie on. To, jak Marcin „nas zobaczył” bardzo nam się podoba. Nasi goście weselni również byli zachwyceni efektem jego pracy i tak komentowali zdjęcia: „Boże! Ile detali cudnych uchwycił”, „Te zdjęcia są piękne! super ten fotograf klimat robi”, „Taki super reportaż, a nie sztuczna sesja”… itp. Dla nas najważniejsze jest to, że Marcinowi tak dobrze udało się utrwalić ważną dla nas chwilę i bliskie nam osoby.
Dorota i Marcin

     Marcina poznaliśmy na długo przed naszym weselem, nie wiedząc jeszcze, że pasjonuje i trudni się fotografią. Kiedy przejrzeliśmy jego stronę od razu wiedzieliśmy, że z wyborem ślubnego fotografa nie będziemy mieć problemu.To był strzał w dziesiątkę, bo obejrzane zdjęcia z naszego ślubu i wesela dostarczyły nam wiele wzruszeń, radości i uśmiechu.
Marcin w pracy jest bardzo profesjonalny a przy tym ciągle uśmiechnięty, przez co wprowadza ciepłą atmosferę. Fotografowanie wesela to dla niego nie tylko wykonanie kolejnego zlecenia ale nade wszystko duża przyjemność połączona z pasją. Robi zdjęcia, „bawi się” razem z gośćmi i nami, po prostu „czuje” wesele. Wykonane przez niego zdjęcia są bliskie estetyce reportażu, przez co są bardzo naturalne i eleganckie. Podczas pracy jest niemal niewidoczny, a przy tym udało mu się uchwycić wszystkie ważne dla nas chwile.

Marcinie, dziękujemy za cudowne zdjęcia, ciepłą współpracę i serdecznie Cię pozdrawiamy. Polecamy wszystkim i wiemy już, że jego praca została doceniona przez naszych znajomych, którzy pokochali zdjęcia Marcina – tak jak my.
Ania i Bartek

.

Jeśli zależy Wam na pięknych zdjęciach, to nie zwlekajcie, napiszcie, bo terminy u mnie szybko ulatują!

.