Sara + Aleksander

Twoja przestrzeń (1)

1 komentarz

  1. Magiczne uwiecznienie bajki, w której byliśmy głównymi bohaterami.
    W tym dniu stojąc na ślubnym kobiercu, w blasku słońca i spojrzeniach rodziny, przyjaciół oraz znajomych przeżywaliśmy najszczęśliwszy dzień życia. Wypowiadane słowa ślubujące miłość i oddanie podkreślały świadomość, że jest to Nasz dzień – Nasza Bajka – Nasz czas.
    Mimo wszystko musimy powiedzieć prawdę: Nasz Dzień minął stanowczo za szybko, nie wiemy nawet kiedy to wszystko się wydarzyło. Wracamy do tego wspomnieniami, których mamy w głowie tysiące a fotografie Marcina sprawią, że przeżywamy ten dzień na nowo. Zatapiamy się w nasyconych barwach i uwiecznionych na zawsze magicznych momentach. Fotografia ślubna u Marcina dla Nas nosi miano poezji fotografii ślubnej. Jest to wyższy poziom, klasa, artystyczne upamiętnienie Naszej bajki.
    Dziękuję Ci Marcinie za cały dzień, który byłeś razem z Nami. Byłeś Naszym cieniem – wiedzieliśmy że jesteś, ale nie było Cię widać. Od samego początku współpracy czuliśmy się jakbyś był członkiem rodziny. Nie jesteśmy gwiazdami więc praca przed aparatem wydawała Nam się trudna, ale dzięki Tobie nie musieliśmy nic robić – byliśmy po prostu sobą a Ty wydobyłeś z Nas wszystko co piękne a nawet jeszcze więcej. Twój artyzm przelał się nie tylko na zdjęcia, o których nie trzeba pisać bo najpiękniejszym ich opisaniem jest wywołany na naszych ustach uśmiech, ale wspomniany artyzm jest w Tobie – Twojej osobowości. Sprawiłeś, że każdy który uczestniczył w tym dniu z Nami czuł się naprawdę wyjątkowo.
    Dziękuję raz jeszcze za wszystko – za to, że będziemy mogli przeżywać ten dzień na nowo każdego razu oglądając Twoje arcydzieła.

Leave a reply